PRAKTYKI ZAWODOWE W IRLANDII

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ ogłosiła wyniki konkursu wniosków złożonych w ramach akcji „Mobilność edukacyjna” – „Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego.” Miło nam poinformować, ze wniosek złożony przez naszą szkołę „Praktyki zagraniczne drogą do kariery na europejskim rynku pracy” został zatwierdzony z kwotą dofinansowania w wysokości 142 780 euro. W ramach projektu, na przestrzeni dwóch lat jest przewidziany wyjazd 50 uczniów klas trzecich, reprezentujących wszystkie zawody nauczane w naszej szkole, na miesięczną praktykę zawodową w Irlandii połączoną z doskonaleniem znajomości języka angielskiego. Wszelkie koszty (podróż, zakwaterowanie, wyżywienie, wycieczki oraz kieszonkowe) zostaną sfinansowane ze środków na realizację projektu. Zakwalifikowani uczniowie będą odbywali praktykę zawodową w zakładach pracy w okolicach miejscowości Cork oraz Mallow na południu Irlandii. Wkrótce zostaną ogłoszone szczegóły dotyczące zasad rekrutacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *