Irlandia według mnie to wyjątkowe miejsce pełne miłych, sympatycznych osób. Chętnie pomagają i są bardzo przyjaźni. W ciągu tego miesiąca zdążyłam poznać tutejszą kulturę i zobaczyć jak ludzie żyją tu na co dzień na przykładzie rodziny, u której mieszkam. W  tym domu dużo rozmawiamy ze sobą, co dało mi możliwość podszkolenia się w języku angielskim. W rodzinie jest dwójka młodszych dzieci które chętnie przychodzą do nas i się z nami bawią. Jest miło i przytulnie.
W pracy między pracodawcą a mną jest pozytywna atmosfera, która sprawia że chętnie tu przychodzę. Staram się wykonywać jak najlepiej wszystkie jego polecenia.
Poza pracą jeździliśmy na wycieczki, na których nie zawsze pogoda dopisywała, a mimo to jest co wspominać. Najbardziej podobała mi się wycieczka do Galway przez góry, z postojami w punktach widokowych. Cieszę się że mogłam zobaczyć te wszystkie górskie krajobrazy.
Gdybym miała okazję żeby tu wrócić, na pewno bym jej nie zmarnowała. Będę zachęcać młodszych żeby się starali o te praktyki, bo naprawdę warto!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *